EVİNE EKMEK GÖTÜREN GÜZEL

EVİNİN ERKEĞİ GİBİ ÇALIŞAN BU SEVİLEN GÜZEL OYUNCU KİM?

Magazin

EVİNE EKMEK GÖTÜREN GÜZEL Pasaparola'da yardımcı sunuculuk görevini sürdüren Çağrı Katre Türkay'ın evin erkeği gibi çalışarak annesi ve öğrenci olan kız kardeşine bakması büyük takdir topluyor. Üstelik bu çabası sırasında sansasyonel yollara başvurmayan Türkay'ın bu gururlu mücadelesini Aykut Işıklar kaleme aldı. İşte Işıklar'ın Türkay ile ilgili yazısı:

Evine alın teri ile kazandığı ekmeği götüren güzel

Sadece rastlantı. Bugün size bir başka onur savaşçısı Çağrı Katre Türkay'ı tanıtacağım. Şu sıralar Passoparola programında yardımcı sunucu olan Çağrı da örnek gösterilecek bir genç kızımız.

Dergiler onu ne hikmetse en seksi güzeller arasında göstermekte ısrar ediyor. Oysa Çağrı bundan sadece utanıyor. 21 yaşında ama tam 5 yıldır evin erkeği gibi çalışıyor. Yani ev geçindiriyor.

Annesi ve öğrenci kız kardeşinin babası gibi. İki yıl TV hostesi oldu. Sonra dizilerde oyuncu... Şimdi sunuculuk yapıyor. Tabii ki çok ünlü olmak, çok para kazanmak istiyor. Ama bu bir erkeğe sırtını dayayarak olsun istemiyor. Son derece namuslu ve idealist bir kız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: