EVLENME HABERLERİNİ YALANLADI!

Bugün basında yer alan "Seda Sayan evlendi" başlığıyla çıkan haberleri Seda Sayan'ın avukatları basın bildirisiyle yalanladı. İşte o bildiri:

Magazin

EVLENME HABERLERİNİ YALANLADI! BASIN BİLDİRİSİ

Müvekkilimiz Seda Sayan hakkında son günlerde çeşitli yazılı ve görsel basında, elektronik ortamda 'Seda Sayan evlendi.' Başlıklı ve içerikli haber – yazılar yayınlanmaktadır..

SEDA SAYAN EVLENMEMİŞTİR.
Söz konusu gerçek dışı, müvekkilimizin kişilik haklarını ihlal eden, hukuka aykırı bu haber – yazı ile ilgili olarak tarafımızdan yasal süreç başlatılmıştır.


Müvekkilimiz Seda Sayan'ı manevi olarak yıpratmaya yönelik bu ve buna benzer içerikte haber – yazılarla ilgili gerekli yasal girişimler hiçbir ödün vermeksizin tarafımızdan yerine getirilecektir. Basının kamoyunu bilgilendirme görevi ve sosyal sorumluluğu kapsamında verilen haberlerin gerçekliği/doğruluğu en önemli ve öncelikli yayın ilkesidir. Basın Yayın ilkelerini göz ardı eden Seda Sayan'ın kişilik haklarını ihlal eden nitelikte haber – yazı yazılmaması konusunda gerekli duyarlılığı göstereceğinize olan güvenimizle siz basın kuruluşlarını bu konuda bilgilendiririz ..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: