EVLENMEDEN HAMİLE KALMAM

Tuna Kiremitçi'yle aşk yaşayan popçu Demet Sağıroğlu, hamile olarak gelinlik giyen Bergüzar Korel ve Pınar Tezcan'a taş attı..

Magazin

EVLENMEDEN HAMİLE KALMAM Silkelen adlı single çalışmasının yorgunluğunu Bodrum Yalıkavak’ta tatil yaparak atan Demet Sağıroğlu, sevgilisi Tuna Kiremitçi’yle çok güzel bir aşk yaşadıklarını söyledi.

Kiremitçi’yle evlilik için “Kısmetse olur” diyen Sağıroğlu, Bergüzar Korel ve Pınar Tezcan gibi hamile kaldıktan sonra nikâh masasına oturanlara hayret ettiğini belirtti. Hamile kaldıktan sonra evlenmenin kendisine yakışmayacağını söyleyen ünlü popçu şöyle konuştu:

NASIL CESARET EDİYORLAR?

“GÜNÜMÜZDE hamile kalmamak için her kadının korunması mümkün. Hamile kalınmasının ardından nikâh masasına oturmak bana çok ters geliyor. Bunun konuşulmasını bile ailelerimiz kaldıramaz. Her zaman, söylüyorum evlenmeden çocuk yapmayı düşünmem. Kısmetse evlenirim, o zaman çocuğumu da yaparım. Ben hamile kaldıktan sonra nikâh masasına oturanların nasıl cesaret ettiklerini de bilmiyorum...”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: