EVLİ FUTBOLCU ÇİLEDEN ÇIKTI!

Ünlü bir futbolcu, kendisine şantaj yapan modele dava açıp, gizlilik kararı aldırdı. Ancak bir twitter kullanıcısı olayı yazınca futbolcu siteye dava açmaya karar verdi

Magazin

EVLİ FUTBOLCU ÇİLEDEN ÇIKTI! İngiltere Premiere League’de oynayan evli bir futbolcu, İngiliz model Imogen Thomas’la ilişki yaşadığını öne süren bir twitter kullanıcısı nedeniyle siteye dava açmaya hazırlanıyor.

İddiaya göre, İngiltere’nin “Biri Bizi Gözetliyor” programına katıldıktan sonra meşhur olan Thomas bir futbolcuyla ilişki yaşadı. Bir süre sonra model futbolcuyu ilişkilerini basına açıklamakla tehdit etti ve 100 bin sterlin ( 260 bin TL) istedi. Bunun üzerine evli ve iki çocuklu olduğu belirtilen futbolcu Thomas’a dava açtı. Futbolcu, Thomas’a açtığı davanın gizli kalması talebinde bulundu. Bu karar mehkeme tarafından kabul edildi.

Ancak bir twitter kullanıcısı gizlilik için mahkeme kararı çıkartan 35 ismin bulunduğu listede olayı açıkça yazdı. twitter kullanıcısının iddiasına göre futbolcu, Thomas ile 7 ay süren bir ilişki yaşadı. Bunun sonrasında ise, kadının şantaj yapması yüzünden dava açtı. İsmini sitede gören futbolcu, yazılanları kaldırmayı reddeden twitter yönetimine dava açmaya karar verdi. Futbolcunun isteyeceği tazminat bilinmiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: