EVLİLİĞİ 2 HAFTA SÜRDÜ

ABD'li ünlü film yıldızı Eddie Murphy'nin, 2 hafta önce evlendiği film yapımcısı eşi Tracey Edmonds'dan ayrıldığı bildirildi.

Magazin

EVLİLİĞİ 2 HAFTA SÜRDÜ People magazin dergisinin haberinde, 1 Ocakta, Fransız Polenzyası'na ait, Bora Bora adlı özel bir adada evlenen çiftin, evliliklerini ABD'de yasal hale getirmek için bu ülkede yapmaları gereken töreni yapmamaya karar verdikleri duyuruldu. Dergi, yazılı açıklamada bulunan 46 yaşındaki Murphy ile 40 yaşındaki Edmonds'un, evliliklerini ABD'de yasal hale getirmeyeceklerini ve arkadaş kalmak istediklerini ifade ettiklerini yazdı.


KISA SÜREN EVLİLİKLER

Çocukluk aşkıyla

Britney Spears, 2004 yılında, çocukluk aşkı Jason Allen Alexander'la sürpriz bir biçimde evlendi, ancak 55 saat sonra yine sürpriz biçimde boşandı. Daha sonra da iki çocuğunun babası dansçı Kevin Federline ile evlendi.

Çok sarhoştum hákim bey

Basketbolun hırçın yıldızı Dennis Rodman, ilk eşi Annie Banks'le topu topu 82 gün aynı yastığa baş koyabildi. Beş yıl sonra ise seks bombası Carmen Electra'yla evlendi. Ama bu evlilik de bir hafta sürdü. Rodman boşanma davasında 'Çok sarhoştum hakim bey! Nasıl evlendiğimi hatırlamıyorum bile' dedi.

Kumsalda romantizm

Ünlü yıldız Renee Zellweger, 2005 Mayısı'nda country şarkıcısı Kenny Chesney'le bir kumsalda evlendi. Çiftin birbirlerine sırılsıklam aşık oldukları söyleniyordu. Ama aradan 15 gün bile geçmeden Renee Zellweger evliliğinin iptali için mahkemeye başvurdu.

Sadece 2 gün

Hande Ataizi, 2004 Ekimi'nde 1,5 yıldır birlikte olduğu avukat Fethi Pekin'le sadece iki gün evli kaldı ve tek celsede boşandı.

19 yaşında evlendi

Drew Barrymore, 19 yaşındayken Jeremy Thomas adlı bar sahibiyle evlendi, 29 gün sonra da boşandı. Drew Barrymore, ikinci eşi oyuncu Tom Green'le de sadece 5 ay evli kaldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: