'EVLİLİĞİMİZİN TEMELİ CİNSELLİKTİ!'

Amy Winehouse ve 17 aylık eşi Black Fielder boşanıyor. Ünlü şarkıcı daha önce kendisini Alman süpermodel Sophie Schandorff için terkettiği ila ettiği kocası Blake'le evliliği arasındaki ilişkisinin tamamen cinselliğe dayandığını söyledi.

Magazin

'EVLİLİĞİMİZİN TEMELİ CİNSELLİKTİ!' Boşanmak üzere olan İngilterenin en belalı bağımlı çifti Amy Winehouse ve Blake Fielder'ın biten evliliğ üzerine spekülesyonlar sürerken, bu kez ünlü şarkıcı kendisi bazı açıklamalarda bulundu.

Kısa bir süre önce uyuşturucu yüzünden aldığı cezasını doldurup hapisaneden çıkan Blake Fielder'la çılgın bir cinsel hayatı olduğu bilinen Amy Winehouse, bu konuyu kabul ederek 'evliliğimiz seks üzerine oturuyordu' dedi. Uyuşturucunun da etkisiyle garip davranışlar sergileyen çiftin yakın arkadaşları daha önce Amy ve Blake'in tolu seks de dahil olmak üzere pek çok şeyi denediğini belirtiyorlar.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: