Evlilik çanları çalıyor!

Chris Brown ve Rihanna evlenecekler söylentileri sosyal medyaya bomba gibi düştü.

Dünya Magazin

Evlilik çanları çalıyor! Chris Brown ve Rihanna tekrar birlikte olduklarını açıklamıştı hatta Brown geçmişte Rihanna’ya yaptıkları yüzünden çok pişman olduğunu, artık olgunlaştığını ve Rihanna’ya iyi bir adam olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapacağını söylemişti. Bu açıklamalar Brown’un bu ilişkiyi bu sefer yürütmek istiyor hatta ileriye götürmek istiyor şeklinde yorumlanmıştı.

Beraberlikleri birçok söylentiye neden olan çift için son bir bomba daha ortaya atıldı. O da çiftin evlenecekleri! Şimdilik kesin kaynaklardan duyulmuş bir haber olmasa da sosyal medyada yoğun olarak konuşulan bir konu. Twitter’da dolaşan söylentilere göre Brown hayatının aşkıyla evlenmek istiyor ve bunun için hazırlıklara başladı bile. Kulaktan kulağa yayılan bu haber ne zaman doğrulanır ya da yalanlanır bilinmez ama çiftin hayranları onlardan her türlü çılgınlığı bekliyorlar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: