"Evlilik gündemimizde değil!"

Oyuncu Deniz Baysal ile Kolpa grubunun yakışıklı solisti Barış Yurtçu bir alışveriş merkezinde objektiflere yakalandı.

Magazin

"Evlilik gündemimizde değil!" 'Fazilet Hanım ve Kızları' dizisinde rol alan Deniz Baysal, dizi final yapar yapmaz sevgilisi Barış Yurtçu ile tatile çıkmıştı. Eylül ayında yeni şarkısı ile müzik marketlerde olmaya hazırlandığını söyleyen Yurtçu, ''Çalışmalar son aşamaya geldi. Güzel parça oldu. Umarım dinleyenlerde yeni şarkımızı beğenir. Single çalışmamız kısmetse önümüzde ki aylarda müzik marketlerdeki yerini alacak.'' açıklamasında bulundu.

El el aşk pozu!

El el aşk pozu!'Fazilet Hanım ve Kızları' dizisi ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Deniz Baysal, geçtiğimiz günlerde Brezilyalı ünlü blog yazarı Camila Coelho'ya benzetilmişti. Bu benzerlikten mutlu olduğunu söyleyen Baysal, “Bende ilk gördüğümde çok şaşırdım. Gerçekten baya benziyoruz. Brezilyalı başarılı bir blog yazarına benzetilmekten, mutlu oldum.'' açıklamasında bulundu.

Deniz Baysal'ın ikizi ortaya çıktı!

Deniz Baysal'ın ikizi ortaya çıktı!Sevgilisi Barış Yurtçu ise bu benzerlik için, "Bazı fotoğraflar gerçekten aynı Deniz. Hatta ben ilk bir fotoğrafı gördüğünde Deniz sanmıştım" dedi. Ayrıca iki sevgili evlilik sorusu ile ilgili olarak, "Her şey çok güzel gidiyor. Çok mutluyuz. Kısmetse olur evlilikte ama şu sıralar gündemimizde yok" açıklamasında bulundu.

Deniz Baysal ve Barış Yurtçu sualtında aşk yaşadı!

Deniz Baysal ve Barış Yurtçu sualtında aşk yaşadı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: