EVLİLİK SEKSİ ÖLDÜRÜYOR MU?

Neredeyse tüm insanların kafasında şu bilgi var. "Evlilik seksi öldürür". Günümüzde birçok erkek hayatlarını ve cinselliklerini bir kadınla paylaşacak olmalarından dolayı evliliği reddediyor. Evlilik mutlaka seks hayatınızı öldürecek diye ortada bir kural yok! Ama cinsel hayatınız üzerinde çalışmassanız evliliğinizde tehlikeye girebilir. Bunun için biraz çaba harcamanız gerekecek. İşte size evlilik hayatınızda cinsel yaşamınıza geliştirecek tüyolar.

Magazin

EVLİLİK SEKSİ ÖLDÜRÜYOR MU? Seksi hayatınızdaki sorunları düzeltmek için kullanın

Evliliğiniz sırasında oldukça önemli görevler sizi hep bekler. Çocuklar, kariyer, arkadaşlar ve hobileriniz arasında sıkışır kalırsınız. Bu sırada evliliğinizde eşinizle iyi bir iletişim kuramamanız gayet doğal bir süreçtir. Bu sırada seks hayatınızında elinizden kaçmasına izin vermeyin. Eşinizle yalnızken bütün sevginizi gösterin. Çünkü cinselliği olmayan bir evlilik kesinlikle ölür. Seksi bazen hayatınızdaki sorunları düzeltmek için kullanabilirsiniz. İki tarafta bütün sorunlarından arınacaktır bu yöntemle.


Onu eşiniz olarak görmeyin

Evet o hayatınızın aşkı. Birlikte yaşlanmayı isteyeceğiniz biri o. Çocuklarınızın annesi ve evi çekip çeviriyor. Ama onu artık o pozisyondan çıkarmanız gerekli. Yalnız kaldığınız zamanlarda aşkınızı alevlendirmenin zamanı geldi. Birlikte yaşayacağınız cinsel hayatı ateşlendirmek için vahşi yönünüzü ortaya çıkarın. Onu bu yönde cesaretlendirin ve karı koca olduğunuzu o anlarda unutun. Farklı iki yabancı gibi birbirinize yaklaşın.


Yatak odanızı çocuk bahçesine çevirmeyin

İyi bir cinsel yaşam için yatak odanızı ailenizden arındırmanız gerekiyor. Çocuklarınızın yatak odanızda her gece uyuması inanın cinsel hayatınızı sıfırlayacak. Çocuklar evde sürekli hareket halindedirler. Girip çıkmadıkları yer evde yoktur ama eğer yatak odanızın yasaklı olduğunu anlatmayı başarabilirseniz cinsel hayatınızı yaşayabileceğiniz bir alanda yaratmış olursunuz.


Pijamalarınızı çıkarın

Evlendikten sonra insanların rahatladığı gerçeğini herkes biliyor. Belki kendinize bakım süreniz azalmaya başlıyor ve bazı şeyler rutin olabiliyor. Ama evliykende aşk hayatınızı hep heyecanlı tutmanız gerekli. O heyecan sizin cinsel hayatınızıda etkileyecek. Önce bu ateşi görünüşünüze dikkat ederek başlayabilirsiniz. Yatakta elbette ki pijamalarınızı giyin ama eşinizin sizi içinde seksi bulduğu şeyler giymeyide arada unutmayın. Bu bir tişörtte olabilir bir boxerda.


Evliliğin güzel bir yanıda sekstir

Uzun dönemli ilişkilerin en güzel taraflarından biride seks hayatınızın olmasıdır. Güvenebileceğiniz bir partnerin ve fantezilerinizi yaşayabileceğiniz birinin olması güzel bir duygudur. Birlikte yaşlanırken fantezilerinizide gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın evlilik aşkı öldürmez.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: