EVLİLİK SÖZLEŞMESİ YAPACAK!

Ece Gürsel, sevgilisi Serkan Yavuz'la önümüzdeki yıl 20 Ağustos tarihinde evleneceğini açıkladı.

Magazin

EVLİLİK SÖZLEŞMESİ YAPACAK! CNR'da düzenlenen Mobilya Fuarı'nda bir mobilya firmasının tanıtımına mini eteğiyle katılan Gürsel, özel hayatında önemli kararlar aldığını söyledi. Sevgilisinin evlenme teklifini kabul ettiğini anlatan Gürsel, 'Annem bu yıl evlenmemize karşı çıktı. Bir sene beklememi söyledi. Biz de annemin doğumgünü olan 20 Ağustos'ta evlenmeye karar verdik' dedi.

Annesi Yıldız Hanım'ın isteğiyle evlilik sözleşmesi yapacağını söyleyen Gürsel, 'Evlilik sözleşmesi yapacağım. Çalışan ve kazanan insanlarız. O sözleşmeyi yapmazsak hayatının yarısını bir başkasına veriyorsun. Bugünlere kolay gelmedim ve kolay bir şekilde kaybetmek istemem' diye konuştu. Mobilya Tasarımı konusunda firmayla anlaşma yapmak üzere olduğunu belirten Gürsel, "eğer anlaşma sağlayabilirsek ilk tasarımlarımı kendi evim için yapacağım, tüm tasarımlarım neşe ve mutluluğu yansıtacak" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: