"Evliyim ben lütfen fotoğrafları silin!"

Melisa Sözen’den boşanmadan bir kadınla görüntülen Alican Yücesoy, yalvardı: Ben daha evliyim, lütfen o fotoğrafları silin.

Magazin

"Evliyim ben lütfen fotoğrafları silin!" (akşam) Evliliklerinin beşinci ayında boşanma kararı alan Melisa Sözen ile Alican Yücesoy, geçen hafta evleri ayırmıştı. Mahkemeye başvuran ancak davaları görülmeyen ikiliden Alican Yücesoy, bir kadınla objektiflere takıldı.

Yücesoy, Kuzey-Güney dizisinde ‘Venüs’ karakterini canlandıran Gökşen Ateş’le fotoğraflarının çekildiğini fark edince şoke oldu.


Basın mensuplarına adeta yalvaran yakışıklı oyuncu, şunları söyledi: Daha boşanmadım, evliyim. O fotoğrafları silin. Böyle bir haber çıkarsa aileler yıkılır. Rica ediyorum.


‘ŞUBAT’I GÖREMEDİLER

Melisa Sözen ve Alican Yücesoy, TRT 1’de yayınlanan Şubat dizisinde iki sevgiliyi oynarken Dizi aşkı gerçeğe dönüşmüş ve çift temmuz ayında Roma’da bir otelde düzenlenen sade bir törenle dünya evine girmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: