Ex aşklar pişti oldu

Merhum sanatçı Tuncel Kurtiz 80’inci doğum gününde dostları tarafından anıldı. Bir dönem aralarında aşk dedikoduları çıkan Kenan İmirzalıoğlu ile Berrak Tüzünataç geccede yeni sevgilileriyle pişti oldu...

Magazin

Ex aşklar pişti oldu 2013’te hayatını kaybeden merhum sanatçı Tuncel Kurtiz’in “80’inci yaş günümü inşallah hep birlikte kutlarız” vasiyetini eşi Menend Kurtiz yerine getirdi. Önceki akşam düzenlenen özel gecceye ünlü isimler akın etti. Bu özel gecceye katılanlar arasındaki Kenan İmirzaloğlu - Sinem Kobal, Berrak Tüzünataç - Birkan Sokullu, Cansu Dere, Selma Ergeç, Zafer Algöz, Rıza Kocaoğlu, Ferhan Şensoy, Nursel Köse, Menderes Sağmancılar ve Şevval Sam gibi ünlü isimler dikkat çekti.


Anma geccesinde istenmeyen bir de pişti olayı yaşandı. İsimleri bir dönem aşk dedikodularına karışan Kenan İmirzalıoğlu ile Berrak Tüzünataç geccede yeni sevgilileriyle boy gösterdi. Tüzünataç’a Birkan Sokullu, İmirzalıoğlu’na Sinem Kobal eşlik etti.


Gecceye katılan isimler arasında yer alan Ferhan Şensoy, dostu merhum sanatçı Kurtiz ile birlikte geçen anılarını kameralara anlattığı sırada gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı.


Yakında kız çocuk dünyaya getirecek olan Selma Ergeç’in karnı burnunda gecceye katıldı. Sanatçıya hamilelik çok yakışmıştı. Dostları Kurtiz’in sevdiği şarkıları seslendirdi.


İşte gecceden kareler...

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: