Exxen'e eleştiri yağmuru!

Exxen, yani Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Türkiye'nin yeni dijital platformu yayın hayatına başladı ama bir çok aksaklıkla birlikte. Ve bu platform hakkında şimdiden çok fazla yorum yapıldı. Netflix'e kafa tutması beklenen platform bırakın kafa tutmayı yakınından dahi geçmedi.

Magazin

Exxen'e eleştiri yağmuru! Bir sürü eksikle yayın hayatına başlayan Exxen'de 3.5 ay geride kalmasına rağmen hala düzelmeyen pek çok şey var. Kullanıcılardan sürekli şikayet yağıyor. 900 milyon TL'lik yatırım yapıldığı söylenen platformla ilgili bu paranın nereye harcandığı merak ediliyor.

REKLAMLI ÜYELİK
Reklamlı üyelik politikası en çok eleştiri alan konulardan biri. Reklamlı 9.99 TL, reklamsız 19.99 TL üyelik fiyatı alınan Exxen'e üye olan kullanıcılar hem ücret ödeyip hem de reklam izlemekten şikayetçi.


HATA VERİYOR
Bir diğer şikayet konusu ise teknik ve güvenlik olarak eksikliklerin olması. Exxen'e girenler sürekli farklı hatalarla karşılaşıyor. Bu durumda kullanıcıları oldukça rahatsız ediyor.


YOUTUBE İÇERİKLERİ
Ayrıca Youtube'da tutan projelerin Exxen'e transfer edilmesi de ayrı bir şikayet konusu. Konuşanlar, Katarsis gibi programların yanı sıra birçok Youtuber da Exxen'e içerik üretmeye başladı. Bu durumda "Youtube içeriği izleyeceksek Exxen'e gerek yok" yorumlarının yapılmasına neden oldu.


NETFLİX'E BENZERLİĞİ

Bir diğer konu da arayüz. Exxen'i Netflix'in arayüzüne benzeten kullanıcılar var.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: