Eylo’dan yeni klip!

Eylo’nun “Büyü Bozuldu” isimli Emre Plak etiketiyle Aralık ayında raflarda yerini alan albümünün 2. video klibi "Koca Bebek" şarkısına Almanya'nın Frankfurt şehrinde Hakan Ervan ile Andreas Horvath yönetmenliğinde çekildi.

Kültür-Sanat

Eylo’dan yeni klip! Sözleri Aşkın Tuna'ya müziği Emrah Karaduman'a ait olan şarkıda Eylo'ya kalabalık bir dansçı grubu eşlik etti. Farklı efektlerin kullanıldığı, görsel kalitesi yüksek klipte, çift motorlu eski bir uçakta yer aldı. Şimdilerde kullanılmayan boş bir hangar ve uçak pistinde çekilen klip, izleyenlerin beğenisini kazandı.

Kayıtları Almanya, İsviçre ve Türkiye’de yapılan albüm üç farklı stüdyoda 2,5 yıl süren yoğun ve titiz bir çalışma sonunda ortaya çıktı.

Pop, r&b, slow, dans gibi müzik türlerinin kullanıldığı 10 şarkı, 1 remiksten oluşan albümün prodüktörlüğünü Hakan Ervan, müzik direktörlüğünü ve düzenlemeleri Cem İyibardakçı yaptı. Albümün mastering’i dünyanın önemli starlarının çalıştığı Hamburg’da yer alan Master&Servant’ta Tom Meyer tarafından yapıldı.

Albümde Murat Güneş, Emrah Karaduman, Aşkın Tuna, İlker Kabayel, Seçil Akın, Hakan Ervan, Hazal, Dost Bilen Kırımlı, Eylo gibi besteci ve söz yazarlarının şarkıları yer aldı.

Avrupa’nın en ünlü starlarindan biri olan Muhabbet ile Türkçe Almanca düet

Almanya’da yaşayan Avrupa’nın en ünlü Türk R&B yıldızı Muhabbet, ilk defa bir Türk sanatçı ile düet yaptı. Yakın arkadaşına iki şarkısını hediye eden Muhabbet, bütün her şeyini kendi hazırladığı şarkının video klibi içinde kamera karşısına geçti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: