"EYVAH EYVAH" DEDİRTEN REZALET!

Eyvah Eyvah filminin galası öncesi tam bir rezalet yaşandı..

Magazin

"EYVAH EYVAH" DEDİRTEN REZALET! Medya yöneticileri ve bazı gazeteciler dahil pek çok davetli yaşanan karmaşa nedeniyle kapıdan geri çevrildi. Görevlilerin sert tavrı dikkat çekti.

BKM Film'in yapımcılığını üstlendiği, Hakan Algül'ün yönettiği, Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın baş rolü oynadığı 'Eyyvah Eyvah 2' filminin Kanyon Alışveriş Merkezi'nde dün akşam yapılan galası sırasında organizasyon rezaleti yaşandı.

Haber7 'nin haberine göre, davetlilerden bazıları kapıdan çevrildi. Haber yapmak için gelen bazı basın mensupları da içeri alınmayanlar arasındaydı. Davetiyesi olan gazetecilere bile basın kartlarının sorulması yaşananları özetlerken davetliler tepkilerini alkışlı protesto ile ortaya koydu.

Olaylar sırasında kapıda iri yarı korumalar tarafından davetliler tek sıra hizaya çekildi. Haber yapmak için galaya gelen bir kameraman organizasyon müdürü 'hanımefendi'nin talimatıyla korumalar tarafından yaka paça dışarı çıkarıldı.

Galada kötü muameleyle karşılaşan basın mensuplarının filmi protesto edeceklerini açıkladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: