EZEL ARTIK 30 ÜLKEDE BİRDEN İZLENECEK!

atv'nin fenomen dizisi 'Ezel'in şöhreti artık Türkiye sınırlarını aştı. Yunanistan, Romanya, Bulgaristan gibi 30'dan fazla ülke, dizinin yayın hakkını aldı

Magazin

EZEL ARTIK 30 ÜLKEDE BİRDEN İZLENECEK! Başrollerini; Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz, Haluk Bilginer, Cansu Dere, Barış Falay ve Yiğit Özşener'in oynadığı 'Ezel' dizisi şimdi de Türkiye dışında fırtınalar estirmeye hazırlanıyor. 19 Kasım'da birçok yabancı internet sitesinde yer bulan haberde 'Ezel'in uluslararası satışıyla ilgili anlaşmaların imzalandığı belirtildi.

10 ÜLKE DAHA ALACAK
'worldscreen.com' ve 'c21media. net' sitelerinde verilen haberde şöyle denildi: "Üretimi Türkiye'de gerçekleştirilen dizinin; Ortadoğu dışında Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovenya ve Makedonya dahil olmak üzere 30'dan fazla ülke ile yayın lisans hakkı imzalandı. Önümüzdeki aylarda listeye yaklaşık 10 ülke daha dahil olabilir."

"ÇOK BEĞENİLDİ"
'Ezel'in yurt dışı satışını yapan Sparks şirketinin Genel Müdürü Fredrik af Malmborg da konuyla ilgili "2009 yılının başında bize sunulan diziyi; hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla çok beğendik. Birçok ülkeden televizyon da bu kriterleri göz önüne alarak yayınlamak istedi" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: