'EZEL' DİZİSİNDE BİR HAİN DAHA MI VAR?

Ezel'in son bölümünde 'Şebnem'in, 'Cengiz'in yanında yer alması, dizinin tutkunlarına "Üçüncü bir hain mi var?" dedirtti..

Magazin

'EZEL' DİZİSİNDE BİR HAİN DAHA MI VAR? 'Ezel' 22 Kasım akşamı yayınlanan bölümüyle oyunun cevaplarını verirken, bir yandan da seyircileri yeni sorularla baş başa bıraktı. Dizinin hayranları, uzun süredir merakla bekledikleri hain hakkında forum sitelerini altüst ediyorlardı. Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde beklenen hain ortaya çıktı ve tüm dengeler değişti. 'Mert'in ölmeden önce telefonuna kayıt ettiği video sayesinde iz süren 'Ezel' ilk haine, yani 'Cengiz'e ulaştı. İkinci hain ise 'Eyşan'dı...

'EZEL' Mİ GÖNDERDİ?
Hainler ortaya çıktı ancak forum sitelerinde onlarla ilgili yorumlar devam ediyor. Bunun sebebi ise birkaç bölüm önce gösterilen bir sahne. O sahnede 'Şebnem', 'Cengiz'in safında yer alıyordu. 'Ezel' fanatikleri için kafa kurcalayan bu görüntü, içeride bir hainin daha olabileceği, bu kişinin de 'Şebnem' olabileceği düşüncesini oluşturdu. 'Ezel' fanatiklerinin akıllarında soru işareti yaratan bu görüntüleri ve 'Şebnem'in de 'Cengiz'in safında yer alıp almayacağını dizinin senaristlerinden Pınar Bulut'a sorduk. "O görüntüyle altı ay sonra 'Şebnem'in 'Cengiz'in yanında yer alacağının sözünü vermiştik" diyen Bulut şöyle devam etti: "Gelecekte, altı ay sonra oluşacak durumun sebeplerini anlatmaya devam edeceğiz. Ama seyirciler şunu unutmamalı ki, her zaman 'Ezel'e karşı hainlik yapılacak değil. Belki de 'Şebnem'i 'Cengiz'in yanına gönderen 'Ezel'dir. Ve belki de 'Şebnem', 'Cengiz'in haini."

Bunlarda ilginizi çekebilir: