EZGİ BAŞARISININ SIRRINI ANLATTI!

atv'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Canım Ailem'in Feridesi Ezgi Mola, ekranın genç ama başarılı isimlerinden biri...

Magazin

EZGİ BAŞARISININ SIRRINI ANLATTI! 'Canım Ailem' dizisiyle ününe ün katan Ezgi Mola başarısının sırrını anlattı: Etrafta gördüğüm kızları kodlayıp, denk geldiğinde oynuyorum..

Televizyon oyunculuğuna 2001 yılında 'Karate Can'la başlayan Ezgi Mola; 'Unutma Beni, 'Sultan Makamı', 'Görünmez Adam', 'Hırsız/Polis' ve 'Senden Başka'yla yoluna devam etti. Oynadığı her diziyle rol yeteneğini bir kez daha kanıtlayan Mola, 'Hayatımın Kadınısın' ve 'Organize İşler'deki başarısıyla da sinemaseverlere parmak ısırttı. Türkan Şoray'ın tahtına aday gösterdiği oyuncuyu, Uğur Yücel de, 'Benim biricik oyuncum' sözleriyle tanımladı. Canlandırdığı her rolün kendisi için ayrı bir önemi olduğunu vurgulayan Ezgi Mola için 'Canım Ailem'deki Feride karakteri ise diğerlerinden çok başka bir yerde...

Çok şanslıyım!

Rolünü çok sevdiğini söyleyen oyuncu, 'Feride evlenmek için sözlü olduğu sevgilisinin gözünün içine bakıyor. Feride benim için güzel bir karakter... Onu gülerken de ağlarken de görebilirsiniz! Ama bu kız hep gülüyor ya da ağlıyor değil! Çok renkli, hayat gibi...' diye konuşuyor. Her zaman açık sözlü kadın rolleriyle izleyicinin karşısına çıkan Mola, bu tarz rolleri nasıl canlandırdığını da şöyle açıklıyor: 'Hayal ediyorum. Karakterleri yaratırken daha çok kendimden besleniyorum. Etrafta gördüğüm kızları takip ediyorum. Görüyorum ve onları kodluyorum. Denk gelince de çıkartıp, oynuyorum.' 'Hayatımın Kadınısın' fliminde Türkan Şoray'la kamera karşısına geçtiği için kendisini çok şanslı hissettiğini de söyleyen Mola, 'Müthiş biri. Onunla çalıştığınızda Yeşilcam karşınızda duruyor!' diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: