Ezgi Mola evleniyor mu?

Oyuncu Ezgi Mola, geçtiğimiz temmuz ayında uzun süredir aşk yaşadığı Levent İntepe ile ilgili kendisine yöneltilen evlilik sorusuna "Sessizce hallettik" cevabıyla kafaları karıştırmıştı. Yaklaşık üç ay sonra Mola'dan yine şaşırtan bir paylaşım geldi.

Magazin

Ezgi Mola evleniyor mu? Yaklaşık 4 yıldır aşk yaşan Ezgi Mola ile Levent İntepe çiftinin evlendiği iddia edildi. İddialara sebep olan paylaşım ise Ezgi Mola'dan geldi. Mola, geçtiğimiz temmuz ayında uzun süredir aşk yaşadığı Levent İntepe ile ilgili kendisine yöneltilen evlilik sorusuna "Sessizce hallettik" cevabıyla kafaları karıştırmıştı. Yaklaşık üç ay sonra Mola'dan yine şaşırtan bir paylaşım geldi.

Ezgi Mola, Instagram'ın hikaye bölümünden köpeğiyle çektiği bir videoyu paylaştı ve "Düğün davetiyelerini yazıyoruz" notunu düştü. Birkaç ay içerisinde ardı ardına gelen bu paylaşımlar, çok yakında gelebilecek bir evlilik haberi şeklinde yorumlandı.

İşte o paylaşım:


Ezgi Mola'nın sırtındaki o detay...

Ezgi Mola'nın sırtındaki o detay...Ezgi Mola'nın inanılmaz değişimi!

Ezgi Mola'nın inanılmaz değişimi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: