Ezgi Mola sert çıktı! "Yuh artık!"

Alaçatı'da sevgilisiyle ortak bir mekan açan Ezgi Mola'ya bir müşterisi çocuğuyla içeri alınmadığını söyleyince oyuncuyu kızdırdı. Mekanın alkollü olduğunu ve 18 yaş sınırı bulunduğunu belirten Mola, "Senin çocuğunu senden çok ben düşünüyorum" diyerek tepki gösterdi.

Magazin

Ezgi Mola sert çıktı! "Yuh artık!" Oyuncu Ezgi Mola, işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı ile Alaçatı'da ortak bir mekan açtı. Oyuncu mekanında dostlarını ağırlamaya başladı. Instagram'da da oldukça aktif olan Ezgi Mola'ya önceki gün bir müşteri tepki gösterdi. Mekana çocuğuyla alınmadığını söyleyen müşteri, "Hayvan dostu gibi görünen sizler mekana çocuk almıyorsunuz" diye çıkıştı.

Ezgi Mola'dan takipçisine ayar!

Ezgi Mola'dan takipçisine ayar!Ezgi Mola sinirlendi!

Bu sözler Ezgi Mola'yı oldukça kızdırdı. Gelen mesajı Instagam'ın hikaye bölümünden paylaşan Ezgi Mola, mekanda 18 yaş sınırı olduğu için çocuk alınmadığını söyleyerek, "Senin çocuğunu senden çok ben düşünüyorum" dedi.

İşte Ezgi Mola'nın müşterisine cevabı:

Ezgi Mola uyardı!

Ezgi Mola uyardı!Ezgi Mola aileye giriyor!

Ezgi Mola aileye giriyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: