Ezgi Mola uyardı!

'Alice Müzikali'ndeki başarılı performansı ile adından söz ettiren Ezgi Mola, sosyal medya üzerinden kendisine hediye gönderen kişi ve firmaları uyardı.

Magazin

Ezgi Mola uyardı! Sosyal medyayı aktif kullanan ve yaptığı esprili paylaşımlarla takipçilerini güldüren Ezgi Mola, iş yoğunluğu sebebiyle bir süre az paylaşım yapmıştı. Alice Müzikali'nde Kraliçe rolünde olan ve bir kozmetik firması ile reklam anlaşması yapan Mola, müzikalin sezon finali yapmasıyla birlikte Instagram'daki aktifliğine geri döndü. Ünlü oyuncu, yaptığı paylaşımla kendisine hediye gönderen kişi ve firmalara bir uyarıda bulundu. Mola, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Ezgi Mola aileye giriyor!

Ezgi Mola aileye giriyor!"Bir ricam olacak; paylaşım yapar nasıl olsa diye hediye yollamayın lütfen, ben sadece sevdiğim ve kullandığım şeyleri paylaşan biriyim, siparişle paylaşım yapmıyorum. Bir de en beter cümle: Ay ben seni takip ediyorum, sen de beni takip eti."

İşte o paylaşım:


Ezgi Mola evleniyor mu?

Ezgi Mola evleniyor mu?Enis arıkan'a o soru sorulursa...

Enis arıkan'a o soru sorulursa...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: