Ezgi Mola yeni aşkı hakkında ilk kez konuştu

Mustafa Aksakallı'yla aşk yaşadığı ortaya çıkan Ezgi Mola ilk kez konuştu.

Magazin

Ezgi Mola yeni aşkı hakkında ilk kez konuştu Ezgi Mola'nın geçtiğimiz hafta işletmeci Mustafa Aksakallı'yla aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Nişantaşı Topağacı'nda görüntülenen Mola'ya yeni ilişkisi soruldu. Güzel oyuncu, "Arkadaşlar şu an için bir şey söyleyemem. Birlikte, yan yana görürseniz çekersiniz bizi. Sadece görüşüyoruz. Daha fazlasını söyleyemem" dedi.

Ezgi Mola'nın duası!

Ezgi Mola'nın duası!
Ezgi Mola’dan ‘ince bel’ göndermesi!

Ezgi Mola’dan ‘ince bel’ göndermesi!Oyuncu Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia eden şarkıcı Sıla Gencçoğlu ile iyi arkadaş olan oyuncu, "Sıla benim çok sevdiğim bir insan, şimdi o burada olmadan gıyabında bir şey söylemek çok doğru olmaz. Bir de işin hukuki süreci var. Türkiye'de birçok insan bu acıya maruz kalıyor. Bence kimse sessiz kalmamalı bu duruma, sadece bunu söyleyebilirim. Bu dönemde kadının kadına destek olması çok önemli. Önce bir empati kurup 'Ulan benim de başıma gelebilir' diyip bu sağduyuyla yaklaşabilmek çok önemli. Dolayısıyla onu çok seviyorum ve birlikte güçleneceğiz" şeklinde konuştu.

Ezgi Mola gönlünü kime kaptırdı?

Ezgi Mola gönlünü kime kaptırdı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: