Ezgi Mola'dan evlilik açıklaması!

Oyuncu Ezgi Mola,evleneceği yönündeki iddiaları çıkaran paylaşımının yanlış anlaşıldığını söyleyerek sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Magazin

Ezgi Mola'dan evlilik açıklaması! Ezgi Mola, geçtiğimiz temmuz ayında uzun süredir aşk yaşadığı Levent İntepe ile ilgili kendisine yöneltilen evlilik sorusuna "Sessizce hallettik" cevabıyla kafaları karıştırmıştı. Yaklaşık üç ay sonra Mola'dan yine şaşırtan bir paylaşım gelmiş, oyuncu Instagram'ın hikaye bölümünden köpeğiyle çektiği bir videoyu paylaştı ve "Düğün davetiyelerini yazıyoruz" notunu düşmüştü. Birkaç ay içerisinde ardı ardına gelen bu paylaşımlar, çok yakında gelebilecek bir evlilik haberi şeklinde yorumlanmıştı.

Ezgi Mola evleniyor mu?

Ezgi Mola evleniyor mu?Mola, çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Güzel oyuncu, "Levent benim 10 yıldan fazladır kardeşim. Evli, çocuklu adam... Yemeyin bu numaraları. Ben evde yatağa oturup davetiye mi yazıcam? Saçmalamayın..." şeklinde konuştu.

Ezgi Mola'nın sırtındaki o detay...

Ezgi Mola'nın sırtındaki o detay...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: