Ezgi Mola'dan 'Maide Teyze' itirafı!

Yeni filmi "Maide’nin Altın Günü" filmiyle seyirci karşısına çıkan Ezgi Mola, katıldığı bir programda filmiyle ilgili dikkat çeken bir itirafta bulundu. Mola, "Maide’nin Altın Günü"nün tanıtım çalışmaları kapsamında 1 günde 26 röportaj verdiğini söyledi.

Magazin

Ezgi Mola'dan 'Maide Teyze' itirafı! Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı 'Hadi Be'nin konuğu, "Maide’nin Altın Günü" filmiyle seyirci karşısına çıkan Ezgi Mola oldu.

Başarılı oyuncu, "Maide’nin Altın Günü"nün tanıtım çalışmaları kapsamında 1 günde 26 röportaj verdiğini belirterek, "Bunu çok samimi söylüyorum; bir hayal kuruyorsunuz ve o hayal gerçek oluyor. Ben çocukluğuyla çok yaşayan bir insanım. Her gün kalkıp kat ettiğim yola baktığımda ‘Çok şükür’ diyorum. O yüzden bir şeyi 26 kere anlatmak değil, milyonlarca kez daha anlatmaya gücüm var. Çünkü işimi çok seviyorum" dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: