Ezgi Mola'dan samimi açıklamalar!

Türkiye'de en çok sevilen kadın oyuncular arasında gösterilen Ezgi Mola, bir dergiye kapak oldu. Mola, hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Ezgi Mola'dan samimi açıklamalar! Sosyal medyada paylaştığı eğlenceli ve samimi videolarla öne çıkan Ezgi Mola, bir dergiye kendi hayatı hakkında konuştu.

Kendini sevdiğini anlatan Ezgi Mola, “Hiç sevmediğim, çok kavga ettiğim taraflarım da var. Ama özümü çok seviyorum ve bu bana iyi geliyor. Ben kendime iyi geliyorum bence” dedi

Ezgi Mola estetik iddialarını ti'ye aldı!

Ezgi Mola estetik iddialarını ti'ye aldı!Çocuk gibi olduğunu belirten Mola, kendisi hakkında şu sözleri dile getirdi: "Bir çocuk gibiyim. 35 yaşındayım ve hatırladığım 32 yılım var; bana bu 32 yıl bunları hissettiren.- Yaralarımı konuşarak sararım. Benim böyle inanılmaz şeffaf bir yerden konuşmam gerekiyor. Doğru ifade edebilirsem kendimi zaten bütün yaralarım sarılıyor."

Ezgi Mola'dan Serenay Sarıkaya'ya:

Ezgi Mola'dan Serenay Sarıkaya'ya: "Sinirimi bozma"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: