Ezgi Mola'nın inanılmaz değişimi!

Organize İşler 2 için 1.5 ayda 10 kilo veren oyuncu Ezgi Mola, canlandırdığı "Lerzan Berrak" karakterini anlattı.

Magazin

Ezgi Mola'nın inanılmaz değişimi! Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönetip oynadığı Organize İşler 2 filmi 4 Ocak'ta seyirciyle buluşacak. Filmde Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı Asım Noyan'ın hayatında önemli bir yeri olan, güzel, akıllı ve organize iş çevirmede çetenin diğer üyeleri kadar usta karakteri Lerzan Berrak'ı Ezgi Mola canlandırıyor.


Rengarenk kıyafetleri, dönen dolaplar içinde kılıktan kılığa giren cüretkar ve eğlenceli halleriyle dikkat çeken Mola filmle ilgili, "Organize İşler hayatımda çok önemli yeri olan bir yapım. Çünkü benim oynadığım ilk sinema filmiydi. İkincisinde de böyle bir rolle seyirci karşısına çıkıcak olmak beni heyecanlandırıyor. Lerzan Berrak karakterini çok sevdim. Daha kadın dişi, cilveli tatlı enerjili bir kadın ve onu onyanam benim için müthiş keyifliydi." dedi.


Ezgi Mola, çetenin güzel ve akıllı kadınını oynamak için 1.5 ayda tam 10 kilo verdi. Yılmaz Erdoğan da çete lideri Asım Noyan karakteri için kampa girdi. Spor ve diyetle 6 kilo verdi. Organize İşler 2'nin ilk tanıtımı bu hafta yayına girecek.

Ezgi Mola'yı hiç böyle izlemediniz!

Ezgi Mola'yı hiç böyle izlemediniz!'Organize İşler 2'den ilk kareler...

'Organize İşler 2'den ilk kareler...

Bunlarda ilginizi çekebilir: