FABER CASTELL İLE MELİSA ELİYEŞİL EVLENDİ!

Faber Castell firmasının varisi Charles von Faber Castell ile Melisa Eliyeşil Almanya'nın Nürnberg kenti yakınındaki Stein'da düzenlenen dini nikahla evlendiler.

Magazin

FABER CASTELL İLE MELİSA ELİYEŞİL EVLENDİ! Dünyaca ünlü kalem fabrikası Faber Castell'in sahibi Anton-Wolfgang Graf von Faber Castell'in büyük oğlu ve firmanın varisi Charles von Faber Castell (32) ile Melisa Eliyeşil'in (28) dini nikahı, Cuma günü Almanya'da kıyıldı.

Maria-Necmettin Eliyeşil çiftinin kızları Melisa'nın güzelliği ile göz kamaştırdığı tören Bavyera Eyaleti'ndeki Stein kasabasında bulunan Martin Luther Kilisesi'nde yapıldı. Melisa, Türk ve Alman basın ordusunun izlediği törene babası Necmettin Eliyeşil'in kollarında geldi.

Nikahtan bir gecce önce Wolfgangshof'ta bir parti verildi. Davetliler nikah sonrası ise Faber Castell Şatosu'ndaki kutlamaya katıldılar. 400'ü aşkın özel davetlinin katıldığı bu etkinlikte havai fişek gösterisi yapıldı. Davetliler arasında Nürnberg Başkonsolosu Ece Öztürk Çil de vardı. Melisa Eliyeşil ile Charles von Faber Castell'in resmi nikâhı, 30 Eylül 2011'de Stein kasabası nikâh dairesinde kıyılmıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: