Fabrika Kızı'nda rekabet başlıyor!

Fulya Zenginer ve İsmail Demirci’nin başrollerini paylaştığı eğlenceli hikayesiyle ilk bölümüyle izleyenlerin beğenisini kazanan Fabrika Kızı’nda işler ikinci bölümde tam anlamıyla karışıyor!

Dizi Galeri

Fabrika Kızı'nda rekabet başlıyor! Fabrikanın hisseleri için Ferhat’a (İsmail Demirci) meydan okuyan Aylin (Fulya Zenginer)’in bu hafta işi zor olacaktır.
İkili müşteri bulmak için kendilerini sokaklara atar. Onlar birbirleriyle müşteri savaşına girmişken beklenmedik bir arıza fabrikada hayatı durdurur.

Çıkan arızayı hızlıca tamir ettirmek için müşteri savaşına aran veren ikili kısa sürede para bulmak için çözümü fabrikanın bahçesini düğün için kiralamakta bulur.

GÜZELLER GÜZELİ EVA FABRİKAYI BİRBİRİNE KATACAK!
Aylin ve Ferhat’ın çekişmesi sürerken bu arada erkek ev arkadaşı arayan Cansın’ın (Fırat Albayram) Rus güzeli Eva’ya oda kiralaması Nuriye’yi (Özge Korkmaz) delirtir. Kızın dillere destan güzelliği ise kendisiyle ilgili güven problemleri olan Gül’ü (Begüm Yılmaz) depresyona sokar.

Afitap’ın (Alayça Öztürk) kızlara anlatacağı bu hafta ki renkli hayali ise bir kez daha kızları büyüler bu esnada da kahkahayı tavan yaptırır.

Fabrika Kızı, ikinci bölümü 2 Temmuz Perşembe akşamı saat 21:00’de Show TV’de!

Bunlarda ilginizi çekebilir: