Facebook Messenger'dan büyük hata! Eski mesajlar...

Facebook Messenger, son zamanlarda gelen mesaj kutusunda yıllar önceki mesajları yeni gibi gönderme hatasıyla gündemde. Merak edilen konu hakında beklenen açıklama ise Facebook cephesinden geldi.

Yaşam

Facebook Messenger'dan büyük hata! Eski mesajlar... Facebook, yaptığı hatalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak Facebook’un en önemli parçası olan Messenger, ilginç bir hata ile gündemde. Bazı kullanıcıların iddiasına göre, çok eskiden gelen mesajlar yeni gibi tekrardan gelen kutusuna düşüyor. Facebook tarafından da doğrulanan bu durum hakkında yetkililer, “Bazı kullanıcılarımız Facebook.com üzerinde eski mesajlarla karşılaşıyor. Bu durumun farkındayız ve en kısa sürede çözülmesi için çalışıyoruz. Söz konusu sorundan dolayı sıkıntı yaşayan kullanıcılarımızdan özür dileriz” açıklamasında bulundu.

Bu hataya maruz kalan kullanıcılar ise durumdan oldukça rahatsız. Zira unutmaya çalıştıkları eski bir arkadaşları veya kaybettikleri bir aile yakınlarından gelen mesaj, kişileri psikolojik olarak zor duruma sokabiliyor. Yetkililer ise sorunun yazılım güncellemelerinden kaynaklandığı ve en kısa sürede çözüleceğini dile getirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: