"FACEBOOK SAYESİNDE 1.500 KADINLA YATTIM!"

Seks bağımlısı, sanal ortamda tam 1.500 kadınla tanışıp, yattığını iddia ediyor

Magazin

"FACEBOOK SAYESİNDE 1.500 KADINLA YATTIM!" 60 yaşındaki İngiliz Clive Worth, sanal ortamda bin 500 kadınla tanıştığını ve onları "yatağa attığını" iddia ediyor.
Kadınların 300 kadarıyla Facebook üzerinden tanıştığını söyleyen Worth, kadınlarla tanışmak için kullandığı taktik yüzünden siteden birden fazla kez atıldığını da iddia ediyor.

Eski madenci Worth, Facebook'un profilini "hiçbir sebep göstermeksizin" dört kez sildiğini ve bir Facebook sözcüsünün kendisine "Bu site tanımadığın insanlarla tanışmak için değil" dediğini söylüyor.

Şimdiye Worth yeni bir isim, yeni bir görüntüyle tekrar Facebook'ta. "Carol Peters" ismini kullanan Worth, kadınların dikkatini çekebilmek için de profil fotoğrafı olarak Coralie Robinson adlı modelin fotoğrafını kullanıyor.
Dahil olduğu bir çok flört ve arkadaşlık sitelerinden de atılan Worth, "İnternet üzerinde daha bir çok arkadaşlık sitesi var ve ben bunu yapmaya 80 yaşıma dek devam edeceğim" diyor.

Coralie Robinson:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: