FACEBOOK'TAN TECAVÜZ TUZAĞI!

13 yaşındaki bir kız çocuğunun başını çamaşır makinesine sokarak defalarca tecavüz ettiler!

Magazin

FACEBOOK'TAN TECAVÜZ TUZAĞI! Adana'da bir kişi, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanıştığı ve birlikte olduğu 13 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz etmesini sağladığı arkadaşı ile birlikte tutuklandı. Kız çocuğuna tecavüz eden ikinci kişinin kızın kafasını çamaşır makinesinin içine sokup tehdit ederek amacına ulaştığı iddia edildi.

Facebook'ta tanıştılar
Edinilen bilgiye göre, olay merkez Seyhan ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, okulu bırakan 13 yaşındaki M.N. evlerinde bulunan internette sosyal paylaşım sitesi olan Facebook'ta 19 yaşındaki Süleyman O. ile tanıştı. Daha sonra ikili Facebook'ta her gün görüşmeye başladı. Kısa bir süre sonra ise sevgili oldular. Babasının daha önce öldüğü bildirilen kız çocuğu, Süleyman O'nun yalnız yaşadığı eve gitti. M.N. ile evde tek başına buluşan Süleyman O., M.N. ile birlikte oldu.

"Benimle birlikte olmazsan makineyi çalıştırırım" tehditi!
Daha sonra ise Süleyman O. kız çocuğu ile birlikte Caner E. (19) isimli arkadaşının evine gitti. Süleyman O. evde bir süre kaldıktan sonra "Benim biraz işim var" diyerek evden ayrıldı. Süleyman O. evden gittikten sonra Caner E., M.N.'ye "Süleyman ile birlikte oldun benimle de ol" diyerek cinsel birliktelik teklif etti. Ancak M.N. birlikte olmak istemedi. Bunun üzerine Caner E. kız çocuğuna Süleyman O ile olan ilişkisini herkese söylemekle tehdit etti. Caner E., teklifini kabul etmediği gerekçesiyle M.N'nin başını çamaşır makinesine sokarak, "Benimle birlikte olmazsan makineyi çalıştırırım" diyerek tehdit etti. M.N. yaşadığı korku dolu anların ardından Caner E'nin tecavüzüne uğradı.

İki gün boyunca evde tutuldu
M.N. iki gün önce evden ayrılıp bir daha dönmediği için ailesi Adana Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi Müdürlüğü'ne başvurdu. Bunun üzerine polisler geniş çaplı bir araştırma başlattı. Yapılan araştırmada kız çocuğunun Süleyman ve Caner'in yanında olduğu ortaya çıktı. Polis kız çocuğunu bu iki kişiden alarak Çocuk Şubesi'ne getirildi. M.N. burada verdiği ifadede Süleyman ve Caner'in kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdü. Şahıslar Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği polisleri tarafından gözaltına alındı.

M.N. yetiştirme yurduna yerleştirildi
Şahıslar emniyetteki sorgularında M.N.'nin kendileriyle kendi isteğiyle birlikte olduğunu iddia etti. M.N'nin ailesi Süleyman ve Caner'den şikayetçi oldu. Zanlılar emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilerek çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. M.N. ise ağabeylerinden korktuğunu ileri sürerek yetiştirme yurdunda kalmak istediğini söyledi. Bunun üzerine Çocuk Şubesi'nin M.N.'yi bir yetiştirme yurduna yerleştirdiği öğrenildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: