FADİK ATASOY'UN ABD BAŞARISI!

Altın Portakallı Fatik Sevin Atasoy ve Nursel Köse, San Francisco Beyond Film Festivali'nde düzenlenen panelde Türk Sineması, bulunduğu noktayla ilgili bilgiler verdi.

Magazin

FADİK ATASOY'UN ABD BAŞARISI! Amerika'da babası Sönmez Atasoy'un kurduğu Türk Tiyatrosu'nda sahnelenecek oyunlarla ilgili çalışmalarını sürdüren genç oyuncu Fadik Sevin Atasoy, festivallere de davetli olarak katılıyor.

Atasoy ile, geçtiğimiz yıl Altın Portakal Film Festivali'nde Fatih Akın'ın yönettiği 'Yaşamın Kıyısında' filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülü alan Nursel Köse, San Francisco Beyond Film Festivali'nde düzenlenen panelde Türk Sineması, bulunduğu noktayla ilgili bilgiler verdi. İki ünlü oyuncu, Alman sinemasının önde gelen oyuncularından Edga Salger, Anna Marie Mühe, yönetmen Ingo Rasper ve ünlü Alman prodüktör Sol Byran'ın da katıldığı festivalde hatıra fotoğrafı da çektirdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: