FADİK SEVİN ATASOY RIHANNA'YA RAKİP OLDU!

Türkiye pazarına girmeye hazırlanan dünyaca ünlü bir kozmetik markası, yüzü olarak Fadik Sevin Atasoy'u seçti. Marka, daha önce Rihanna ve Lindsay Lohan gibi starlarla çalışmıştı.

Magazin

FADİK SEVİN ATASOY RIHANNA'YA RAKİP OLDU! Türkiye pazarına girmeye hazırlanan dünyaca ünlü kozmetik firması Fadik Sevin Atasoy’a markanın yüzü olması için teklifte bulundu.

Katty Perry, Rihanna ve Lindsay Lohan gibi dünya starlarının kullandığı ürünler çay yaprağından üretiliyor. Doğal güzelliğin savunulduğu alternatif bir kozmetik firmasının Hintli sahibi Jashree Gupta, “Tamamen organik olan ürünlerimizi Türkiye pazarı ile de tanıştırmak istiyoruz. Dolayısıyla doğal güzelliği ve oyunculuktaki başarısını da göz önünde bulundurarak Fadik Sevin Atasoy’u firmamızın marka yüzü olarak seçtik” dedi. Atasoy da “Kampanya çekimleri için Londra’daki başarılarıyla dikkatleri çeken Merve Hasman’a teklif götürüldü. Biz bir ön çekim gerçekleştirdik. Pek çok dünya starının da desteklediği ve kullandığı bir markanın yüzü olmak heyecan verici” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: