FADİK SEVİN ATASOY'UN ŞAPKA TUTKUSU

Fadik Sevin Atasoy, tam bir şapka sevdalısı... Evindeki şapkaların sayısını bile bilmeyen ünlü oyuncu, kırık ayakla hastaneye yetiştirilirken bile yolda gördüğü şapkayı satın aldığını anlattı.

Magazin

FADİK SEVİN ATASOY'UN ŞAPKA TUTKUSU Habertürk'te Oylum Talu'nun sunduğu 'Burası Hafta Sonu' programına konuk olan oyuncu Fadik Sevin Atasoy, farklı giyinmeyi çok sevdiğini söyledi.

Özellikle şapkalara karşı özel bir ilgisinin bulunduğunu belirten Atasoy, başından geçen şu ilginç olayı izleyicilerle paylaştı:

'Şapkayı çok seviyorum. Ev şapka kaynıyor. Hatta bir kere Bulgaristan'da ayağım kırıldı sahnede, Carmen'i oynarken... Hastaneye yetiştiriyorlar beni, arabayla. Bir tane şapka dükkanı gördüm, ama acı içinde kıvranıyorum. Arabanın kapısını açtım, zıplaya zıplaya dükkana gittim, şapkayı satın aldım, kafama şapkayı taktım ve hastaneye öyle gittim. Ayağım böyle, kafada şapka. Arkadaşlarım dalga getiyor, 'Allah korusun evine hırsız girer şapkalarını çalarsa sen bunalıma girersin' diye...'

Giyimde ve kozmetik seçiminde istikrarlı bir değişkenliği sevdiğine değinen Fadik Sevin Atasoy, 'Benim istikrarım değişkenlikte aslında' dedi.

Giyim konusunda seçici olduğunu ve farklı giysileri bulmak için büyük çaba sarf ettiğini anlatan Fadik Sevin Atasoy, pahalı ürünler de ucuz giysiler de satın alabildiğini herhangi bir ayırım yapmadığını sözlerine ekledi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: