FAHRİYE DELİRDİ, AŞKI BİTİRDİ!

Özcan Deniz - Fahriye Evcen ayrılığının altından kariyer sevdası çıktı! Birlikte oynayacakları filmin kadrosundan çıkarılan Evcen, ''Seninle oynayacağım diye bütün teklifleri geri çevirdim. Sen kariyerimi mahvettin'' diyerek sevgilisiyle kavga etti..

Magazin

FAHRİYE DELİRDİ, AŞKI BİTİRDİ! Daha birkaç ay evveline kadar herkes Fahriye Evcen ile Özcan Deniz’in evleneceğini konuşuyordu. Hatta Deniz, Almanya’ya giderek sevgilisinin ailesiyle bile tanışmıştı. Ancak ne olduysa ikilinin aynı filmde oynama isteği sonrasında oldu. Özcan Deniz’in senaryosunu yazdığı film için kamera karşısına geçmeye hazırlanan ikili, yapımcı Şükrü Avşar engeline takıldı. Avşar, “Sizin aşkınız inandırıcı olmaz diyerek Evcen’i kadrodan çıkardı.

KOCA YAZI BOŞ GEÇİRDİM

Fahriye Evcen bu duruma çok sinirlendi. İkili kısa bir ayrılık yaşadı. Özcan Deniz, sevgilisini “Ben Şükrü Abi’yi ikna ederim” diyerek sakinleştirdi. Ancak Şükrü Avşar, Evcen’i ikinci kez veto edince ipler tamamen koptu. Evcen, “Senin filminde rol alacağım için gelen bütün teklifleri geri çevirdim. Bütün yazı boş geçirdim. Beni yarı yolda bırakarak kariyerimle oynadın” diyerek Deniz’le kavga etti ve Maslak’ta birlikte yaşadıkları evi terk etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: