FAHRİYE EVCEN AÇILAN DAVAYA SAVUNMA YOLLADI!

Fahriye Evcen, İstinye'de oturduğu daireye taktırdığı klima ve çanak anten yüzünden hakkında açılan davaya savunma yolladı.

Magazin

FAHRİYE EVCEN AÇILAN DAVAYA SAVUNMA YOLLADI! Evcen savunmasında 'Dairemde şiddetli ısınma sorunum var. Site yönetimi kalıcı çözüm getirmediği için klima kurmak zorunda kaldım' dedi. Karikatüristler Sitesi Yönetimi adına Gökhan Kır, mantolama yaptırılan sitenin estetiğini bozduğu gerekçesiyle Evcen'e klimayı ve çanak anteni söktürmesi için dava açmıştı.

YAPIYA ZARAR VERMEDİ

Evcen, avukatı aracılığıyla davaya cevap dilekçesi verdi. Oyuncunun avukatı Timur Kocatepe, müvekkilinin diğermeskenlerde olduğu gibi şiddetli ısınma sorunuyla karşılaştığını belirtti. Kocatepe, 'Klima tesisatının ana yapıya verdiği bir zarar yoktur. Ayrıca sitede tek klima tesisatı döşettiren müvekkilem değildir. Yapılan işlemlerin taşınmaza herhangi bir zarar verip vermediği konusunda keşif yaptırılmasını talep ediyoruz. Çanak antenin sökülmesi konusundaki talep ise Kat Mülkiyet Kanunu ve Yargıtay kararlarına açıkça aykırıdır. Davanın reddini istiyoruz' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: