Fahriye Evcen düğünde 3 gelinlik giydi...

Önceki akşam Burak Özçivit ile dünyaevine giren Fahriye Evcen'in düğünde 3 farklı gelinlik giydiği ortaya çıktı.

Magazin

Fahriye Evcen düğünde 3 gelinlik giydi... Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 3 yıllık ilişkilerinin ardından Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapılan düğün ile evlendi.

Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin, Murat Boz, Aslı Enver, Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu gibi birçok ünlünün katıldığı düğünde Fahriye Evcen 3 farklı gelinlik giydi! Başarılı oyuncu düğüne girişi için ince askılı, göğüsünden robaya kadar taş detaylı gelinlik tercih ederken, bu gelinlik Neslihan Atagül'ün kendi düğününde giydiği gelinliğe benzetildi.

Fahriye Evcen'in düğününde giydiği 3 gelinlik de Raşit Bağzıbağlı imzası taşıyor. Üç farklı gelinlik giyerken, Özçivit ise Derviş Bağzıbağlı imzası taşıyan damatlığı tercih etti. İki gelinliğe de dikkatli baktığınızda; dantelinden güpürlerine kadar aynı olduğuna dikkat edebilirsiniz. Özellikle de ince askılı, göğüs kulbuna dikkat!

2. GELİNLİK VE İLK DANS
Düğünde birden fazla kostüm giyen tek Fahriye Evcen değildi. Burak Özçivit de aynı eşi gibi ilk dans için farklı bir damatlık giyerken, Evcen saten, straplez yaka gelinlik tercih etti.

İkilinin ilk dans için bir hayli çalıştığı dikkatlerden kaçmazken, Fahriye Evcen'in gelinliğinin arkasındaki fiyonk detayı ilgi odağı oldu.

3. GELİNLİK AFTER PARTY'DE ORTAYA ÇIKTI
Geccenin geç saatlerine kadar devam eden düğünde 3 gelinlik sürprizi ise, nikah sonrası eğlencede ortaya çıktı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: