Fahriye Evcen, hayranlarına teşekkür etti!

Fahriye Evcen Instagram adresinden yaptığı paylaşımla hayranlarına teşekkür etti.

Magazin

Fahriye Evcen, hayranlarına teşekkür etti! 31. yaşına basan Fahriye Evcen, hayranlarının kendisine doğum günü hediyesi olarak Kamboçya'daki Phnom Penh Köyü'ndeki bir aileye yuva yapılmasına ve yuvanın adından Çalıkuşu konulmasına teşekkür etti.

İşte o paylaşım ve yazı;

Sonunda kavuştuk..
Her sene örnek davranışıyla bana hediyelerin en güzelini veren ailem, Çok özel, çok kıymetlisiniz. Duyarlılığınız ve sağduyunuz için, o kocaman yüreğiniz için size çok teşekkür ediyorum.. 🙏🏻 İyi ki varsınız.. Kamboçya Phnom Penh' de bir aileye yuva olan 'Çalıkuşu Yuvası' için,

Burçak Övür, Kübra, Seyhan, Elena Kvetni, Janet Baloğlu, Sevilcan Hüryılmaz, Munise Gököztürk, Carpe Diem, Menekşe, Handan Parlak, Lale, Eda - Nur Aygören, Nedime Gül Sin, Öznur Taşcı, Berna, Afet Aker, @EvcenFahriyeFan, Aslım, Sena & Dilek, Pınar, Meltem Köse, Zeynep, Yonca, @6dakika45saniye, Nurcan, Günel, Nilgün Has Okur, Abdullah & Pakize, Eylem, Elif, @cicoakis, Nevi, Sevim, Kazak - Rus fan club üyeleri Svetlana, Irina, Aizat, Nataliya, Elena, Larisa, Selbi, Raiya, Veronica, Mariya, Aliya, Leyla, Raziliya, Aygul, Oksana, Alla ve Olga.. sizlere teşekkür ediyor, sizi çok ama çok seviyorum..Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çalıkuşu dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: