Fahriye Evcen ile Burak Özçivit evlilikleri için önlem aldılar!

Magazin camiasında yürümeyen evliliklerin sayısının artışı, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in gözünü korkuttu.

Magazin

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit evlilikleri için önlem aldılar! Magazin camiasında yürümeyen evliliklerin sayısının artışı, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in gözünü korkuttu.

2017'de nikah masasına oturan çift, yoğun çalışma temposu, hayranlarından gördükleri ilgi ve şöhretin evliliklerine zarar vermemesi için profesyonel bir adım attı.

Fahriye Evcen'den bebek açıklaması!

Fahriye Evcen'den bebek açıklaması!Hollywood dünyasının ünlü çiftlerini örnek alan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, önceki haftalarda soluğu Esentepe'deki bir klinikte aldı.

Psikolojik destek veren bu kliniğe düzenli olarak gitmeye başlayan çift, metropol hayatından şöhrete kadar yaşamlarındaki her şeyin psikolojilerinde yaratabileceği problemlere karşı şimdiden önlem almaya başladı.

Kocası istedi, değiştirdi!

Kocası istedi, değiştirdi!Türkiye ve yurt dışındaki birçok kişi gibi anksiyete bozukluğu yaşayan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in bu kararında Evcen'in etkisi büyük.

Fahriye Evcen bu duruma ne diyecek?

Fahriye Evcen bu duruma ne diyecek?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: