Fahriye Evcen'in bornozlu fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu!

Doğum kiloları nedeniyle oldukça eleştirilen Fahriye Evcen'in sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşıma beğeni yağdı. Bornozlu fotoğrafına 'öpücük' notu düşen Evcen'e birçok ünlü isim de yorum yaptı.

Magazin

Fahriye Evcen'in bornozlu fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu! Fahriye Evcen'le bayram tatili dönüşü eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan'la birlikte havalimanında görüntülenmişti. Güzel oyuncu doğum kilolarını veremediği gerekçesiyle eleştirilmişti. Daha sonra sosyal medyadan bir kampanya başlatılmış ve Evcen'e destek mesajları yağmıştı. Ünlü isimlerde güzel oyuncuya destek vermişti.

Neslihan Atagül'den Fahriye Evcen'e destek!

Neslihan Atagül'den Fahriye Evcen'e destek!Fahriye Evcen, sosyal medya hesabı Instagram'dan ard arda paylaşımlar yaparak herkesin beğenisini toplamaya devam ediyor. Evcen'in Instagram'dan paylaştığı bornozlu ve 'öpücük' notlu son fotoğrafı da binlerce kişi tarafından beğenilirken ünlü isimler de övgü dolu yorumlar yaptı.

Bengü'den Fahriye Evcen'e destek!

Bengü'den Fahriye Evcen'e destek!İşte o kare:

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit tatilden döndü!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit tatilden döndü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: