Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ne zaman evlenecek?

3 yıldır mutlu bir birliktelik yaşayan Fahriye Evcen-Burak Özçivit'in evlilik tarihi belli oldu.

Magazin

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ne zaman evlenecek? Önce Kıvanç Tatlırtuğ-Başak Dizer çiftinin ardından da Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çiftinin 2016'da nikah masasına oturmasıyla gözler Burak Özçivit-Fahriye Evcen çiftine çevrilmişti.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in aşk tatili devam ediyor

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in aşk tatili devam ediyorBurak Özçivit'in şu sıralar bulundukları yurtdışı tatilinde sevgilisine evlilik teklif ettiği ve Evcen'den "Evet" cevabı aldığı biliniyor. Yakışıklı oyuncu, evet yanıtını aldıktan sonra ise Fahriye Evcen’in Solingen’deki ailesinin evine el öpmeye giderek aileden de onayı aldı.

Fahriye Evcen'in okul yıllığı ortaya çıktı

Fahriye Evcen'in okul yıllığı ortaya çıktıÇiftin daha sonra Roma'da sürpriz bir şeklide nikah masasına oturduğu iddia edilmişti. Ancak bu iddianın asılsız olduğu ortaya çıkmıştı. Evlilik için acele etmek istemeyen Özçivit ve Evcen'in 2017 yılı içerisinde evleneceği öğrenildi.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: