Fahriye Evcen'den duygusal not: "Sen meğer kalbimin ta kendisiymişsin..."

Fahriye Evcen’den oğlu Karan’a: “Gülüşün dünyada duyduğum en güzel ses, kokun aldığım en güzel koku... Gökyüzündeki yıldızdan da, güneşten de daha parlak bana yüzün... Kutup yıldızım🌟 Daha önce hiç bu kadar anlamlı gelmemişti bunu söylemek; iyi ki doğdun oğlum... İyi ki...”

Magazin

Fahriye Evcen'den duygusal not: "Sen meğer kalbimin ta kendisiymişsin..." Fahriye Evcen oğlu Karan'ın doğum gününü sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla kutladı. Karantina nedeniyle tüm zamanı evde geçen oyuncu paylaşımında şu satırlara yer verdi:

"Karan'ım... Gülüşün dünyada duyduğum en güzel ses, kokun aldığım en güzel koku... Gözlerin gördüğüm en güçlü ışık... Gökyüzündeki yıldızdan da, güneşten de daha parlak bana yüzün... Kutup yıldızım... Sen gülünce içimde çiçekler açıyor. Senin canın yandığında bir sızı saplanıyor kalbime. Sen meğer kalbimin ta kendisiymişsin... Kalbim... Hep iyi ol Karan'ım. Ve bil ki; bu uzun yolda ben hep senin yanındayım. Daha önce hiç bu kadar anlamlı gelmemişti bunu söylemek; iyi ki doğdun oğlum, iyi ki... Annen..."


Talat Bulut'tan Fahriye Evcen'e cevap!

Talat Bulut'tan Fahriye Evcen'e cevap!Fahriye Evcen:

Fahriye Evcen: "Üç gündür buna çalışıyorum!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: