FAHRİYE EVCEN'E BALKAN ÜLKELERİ'NDEN BÜYÜK İLGİ...

Fahriye Evcen, Türkiye'de dizi ve sinema filmlerinde gösterdiği performansla başarılı projelerde yer alarak, oyunculukta istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Bu başarılarıyla dikkat çeken Fahriye Evcen, Ortadoğu ve Balkanlar ülkelerinden de büyük ilgi görüyor.

Magazin

FAHRİYE EVCEN'E BALKAN ÜLKELERİ'NDEN BÜYÜK İLGİ... Başarılı ve güzel oyuncu Fahriye Evcen Bulgaristan Elle dergisine Temmuz sayısı için kapak çekimi yaptı. Fotoğraf çekimlerini ünlü fotoğrafçı Nihat odabaşı gerçekleştirdi. Lübnan'ın en çok okunan dergisi Snob için röportaj yaparak oradaki hayranlarının kendisiyle ilgili merak edilen sorularına cevap verdi. Makedonya'dan İstanbul'a gelen özel bir TV kanalıyla da yeni projeleri üzerine röportaj yapan Fahriye Evcen gördüğü bu ilgiden bir hayli memnun.

magazin<br/>
Fahriye Evcen, bu yoğun tempoyla beraber, yeni sezon için gelen bir çok dizi ve sinema filmi projesini büyük bir titizlikle inceledi. Med Yapım’la anlaşarak, Kanal D’de yayınlanacak olan Ayşe Kulin’in aynı adlı romanından uyarlanan “Veda” dizisinde başrol oynayacak. Evcen, bu dizide Mehpare karakterine hayat verecek. Merve Girgin’in yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin senaryosunu Sündüz Haşar yazıyor.

Şu günlerde, Kasım ayında gösterime girecek olan, Özcan Deniz'le başrol paylaştığı "Evim Sensin" sinema filminin de heyecanını yaşayan Fahriye Evcen, yeni dizisi "Veda" için de hazırlıklara başladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: