Fahriye Evcen'in 2.5 milyon liralık talebi!

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, reklam anlaşmalarından aldıkları ücretlerle gündeme gelmeye devam ediyor.

Magazin

Fahriye Evcen'in 2.5 milyon liralık talebi! 13 Nisan'da oğulları Karan'ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, bu sıralar sık sık yaptıkları anlaşmalardan aldıkları paralarla gündeme geliyor. Oğlu Karan'ı kendisi büyüten Fahriye Evcen, reklam anlaşmaları konusunda eskisi kadar seçici davranmıyor. İddialara göre, oğlu Karan'a vakit ayırmak için uzun vadede dizi/film projesinde yer almayı düşünmeyen Evcen, mevcut şöhretini reklamlar aracılığı ile kazanca çevirmeye karar verdi. Özellikle Arap ülkeleri ile yüksek rakamlı reklam anlaşmaları yapan Fahriye Evcen, İnstagram paylaşımları başına ciddi bir kazanç elde etmeye başladı. İnstragram paylaşımı üzerine anlaşma yaptığı lens firmasından 1 milyon TL kazandığı konuşulan güzel oyuncu, anlaşma noktasında olduğu bir Arap kozmetik firmasından 2.5 milyon TL talep etti.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in 100 bin liralık tatil planı!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in 100 bin liralık tatil planı!Burak Özçivit'in arabasındaki şifre!

Burak Özçivit'in arabasındaki şifre!Fahriye Evcen bu kez beğenilmedi!

Fahriye Evcen bu kez beğenilmedi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: