Fahriye Evcen'in doğum yapacağı tarih belli oldu!

Fahriye Evcen’in doğum yapacağı tarih belli oldu. Güzel oyuncunun eşi Burak Özçivit, doğum sebebiyle gelen iş tekliflerini reddetti.

Magazin

Fahriye Evcen'in doğum yapacağı tarih belli oldu! Sabah Gazetesi’den Bülent Cankurt’un, “Oğlu İçin Serveti Tepti” başlıklı yazısı şöyle:

Fahriye Evcen sekiz aylık hamile! Bebek göründü!

Fahriye Evcen sekiz aylık hamile! Bebek göründü!"Dört yıllık birlikteliklerini 2017’de nikah masasına taşıyan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen için büyük gün iyice yaklaştı. Bazıları ‘Almanya’da doğuracak’ dese de, oğlunu Amerikan Hastanesi’nde dünyaya getirecek olan Evcen’e, doktoru doğum için tarih de verdi. Normal doğum yapmak isteyen Fahriye Evcen, 10 Nisan itibariyle her an oğluna kavuşabilir…

Öğrendim ki; baba olacağı günü iple çeken Özçivit, doktorun verdiği doğum tarihi nedeniyle Nisan ayında Dubai ve Katar’da gerçekleşecek iki işini iptal etmiş. Burak Özçivit, oğlunun 40’ı çıkana kadar da hiç iş almayacakmış. Oyuncu, en son Ocak ayında Katar’da bir organizasyona katılmış ve karşılığında 3 milyon lira aldığı konuşulmuştu.
Anlaşılan Özçivit, doğumda eşinin yanında olabilmek için ciddi bir serveti tepmiş durumda.”

Ünlü çift hakkında bomba iddia!

Ünlü çift hakkında bomba iddia!Fahriye Evcen'e doktor yasakları!

Fahriye Evcen'e doktor yasakları!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: