Fahriye Evcen'in kilolarının nedeni ortaya çıktı!

Burak Özçivit ile 1 Temmuz 2017’de dünyaevine giren Fahriye Evcen, evlilik sonrası kilo alınca “Acaba hamile mi?” diye merak konusu olmuştu.

Magazin

Fahriye Evcen'in kilolarının nedeni ortaya çıktı! Burak Özçivit ile 2017 yılında nikah masasına oturan Fahriye Evcen, son zamanlarda ekranda görülmemesi ve aldığı kilolar doğrultusunda 'Hamile mi?' sorusu akıllara gelmişti.

Fahriye Evcen'den bebek açıklaması!

Fahriye Evcen'den bebek açıklaması!Son olarak Evcen eşi Burak Özçivit ile bebek krizi yaşadıkları iddia edilmişti. Fahriye Evcen, bebek istediği için yeni projelerde yer almadığı ve bu yüzden eşi Burak Özçivit’le de sorun yaşadığı şeklinde çıkan dedikodulara cevaben “Şu an anne olmak gibi bir isteğim yok. Eşimle asla bu konuda dargınlık da yaşamadım” açıklamasını yapmıştı.

Burak Özçivit cömertliğini konuşturdu!

Burak Özçivit cömertliğini konuşturdu!Fahriye Evcen'in kilo almasının nedeni sonunda ortaya çıktı. Bir yıldır bel fıtığı tedavisi gören Fahriye Evcen’in kullandığı kortizonlu ilaçlar, kilo almasına neden olmuş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: