Farah Zeynep Abdullah, İlk 500'e girmeyi başardı!

Dünyanın en büyük sinema veri tabanı IMDB'nin "Starmetre" listesinde Türk oyuncular arasında en yüksek puanı Farah Zeynep Abdullah aldı ve ilk 500'e girmeyi başardı.

Magazin

Farah Zeynep Abdullah, İlk 500'e girmeyi başardı! IMDb, her ay ismi en çok aranan ve forumlarda hakkında en çok konuşulan oyuncuların listesini yayınlıyor. Liste, kullanıcıların oylarıyla belirleniyor. Bu ay sonuçlarının açıklanmasıyla bir başarı elde edildi ve Farah Zeynep Abdullah, IMDb'nin "Starmetre" listesinde ilk 500'e girerek en yüksek dereceye sahip oldu. "Öyle Bir Geçer Zaman ki", "Kurt Seyit ve Şura" ve "Gülizar" gibi ünlü dizilerde rol alan Abdullah, dünya sıralamasında 407. oldu.

Dünya çapındaki listenin ilk üç sırasını ise Debby Ryan, Ruby Rose ve Lily James oluşturuyor. Listedeki Türk oyuncuların başını çeken Farah Zeynep Abdullah'ı Meryem Uzerli takip ediyor. Listede yer almayı başaran diğer Türk oyuncular ise şöyle: Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin, Nuri Bilge Ceylan, Çağatay Ulusoy, Cansu Dere, Cem Yılmaz, Burak Özçivit ve Haluk Bilginer.

Tuba Büyüküstün rekor kırdı!

Tuba Büyüküstün rekor kırdı!Fahriye Evcen zirvede!

Fahriye Evcen zirvede!'IMDB'nin kraliçesi; Nurgül Yeşilçay

'IMDB'nin kraliçesi; Nurgül Yeşilçay

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: