Farah Zeynep Abdullah, müzik dünyasına adım atıyor!

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, söz ve bestesi kendine ait 'Bu Hangi Masaldı?' adlı şarkıyla müzik dünyasına adım atmaya hazırlanıyor.

Magazin

Farah Zeynep Abdullah, müzik dünyasına adım atıyor! Farah Zeynep Abdullah, oyunculuğun ardından şimdi de müzik dünyasına adım atıyor. Son olarak Çağan Irmak’ın yönettiği 'Unutursam Fısılda' filminde 70’lerin ünlü bir ses sanatçısına hayat veren Farah Zeynep Abdullah, film için yapılan albümde de şarkı söylemişti. 'Gel ya da Git' şarkısıyla YouTube’da 20 milyonu aşkın dinleyiciye ulaşan Abdullah, şimdi ilk single'ının telaşında.

Şarkı için tasarlanan ve yaşanmışlıklar üzerine senaryolaştırılan klip, aynı zamanda Türkiye’de dikey formatta çekilen ilk klip olma özelliği taşıyor. Klibin yönetmenliğini ise Gizem Elçi üstleniyor. 'Bu Hangi Masaldı?' 16 Kasım’dan itibaren tüm dijital platformlarda yer alacak.

Farah Zeynep Abdullah sevgilisiyle el ele!

Farah Zeynep Abdullah sevgilisiyle el ele!Farah Zeynep Abdullah, İlk 500'e girmeyi başardı!

Farah Zeynep Abdullah, İlk 500'e girmeyi başardı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: