Farketmez'den eğlenceye yepyeni bir soluk

Buziki Orhan’ın sınırları olmayan repertuarından Grek ve Balkan müziği eşliğinde, şef Erdal Kılıç’ın kalıba sığmayan yemekleri ve Şef Edmond’ın Yunan adalarından İstanbul’a taşıdığı mezeleri ile Farketmez, eğlence ve lezzetin vazgeçilmez adresi… Tüm bu saydıklarımıza bir de panaromik İstanbul manzarası ekleyin ve varın gerisini siz hayal edin…

Diğer Haberler

Farketmez'den eğlenceye yepyeni bir soluk Hafta sonları ne yapsam diye düşünenler, program yapmaya üşenenler ya da yapacak bir şey bulamayanlar artık Farketmez Restoranın hafta sonu programları ile hafta sonunuzu sevdiklerinizle dolu dolu geçirebilirsiniz… Her hafta sonu birbirinden farklı konsept geceler ile misafirlerini eğlendiren, zaman zaman nostalji geceleri ile eskiye götüren ya da müdavimleri doğrultusunda mönüler belirleyen Farketmez Restoran böylece farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Farketmez in İstanbul Maslak’taki yeni mekanında artık haftanın üç geccesi canlı müzik de var. Kendi dalında virtüöz olan sanatçıları tamamen doğaçlama bir programla buluşturan Farketmez dinleyicilere unutulmaz saatler vaad ediyor. Cuma gecceleri daha çok Balkan ezgilerinin yer aldığı bir program yapan Farketmez menüsünde ise Balkan esintisi hissediliyor. Cumartesileri ise Yunan ve Türk müziğinin en eğlenceli ve hareketli parçaları ile dinleyenlere unutulmaz bir eğlence sunulurken menüde Yunan mezelerinin en özel tatları yer alıyor. Bu eğlenceli ve lezzetli günlerde yer almak isteyenlerin yapması gereken tek şey önceden rezervasyon yaptırmak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: