Farklı kahve ve çay deneyimi için Paws’a gelin!

Nişantaşı Sezai Selek Sokak’taki Paws Coffee, semtin ilk ‘coffee shop’u olma bayrağını tek başına sırtlanarak meraklılarıyla buluştu.

Yaşam

Farklı kahve ve çay deneyimi için Paws’a gelin! Mekanı diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri de; pet eğitimi, pansiyonu ve danışmanlığı gibi hayvan dostu bir geçmişe sahip olmaları ve bu dost yaklaşımı mekana da taşımaları… Kapısının önünden geçerken ister istemez başınızı çevirip inceleyeceğiniz bir tasarıma ve müşterilerin görebileceği şekilde açık bir mutfağa sahip. Güler yüzlü ekibinin de katkısıyla oluşan bu enerjisi yüksek atmosferde zaman zaman minik patilerle karşılanabiliyorsunuz. Bir yandan arkadaşlarınızla vakit geçirip kahvenizi yudumlarken bir yandan da hayvan dostunuzun rahatlıkla size eşlik edebileceği bir buluşma noktası.


ÖZEL HARMANLI SOĞUK ÇAYLAR

Menü; sıcak-soğuk kahve ve çay çeşitleri, tatlılar ve diğer lezzetlerle dolu olduğu için ne sipariş vereceğinize karar verebilmek adına bir süre menü ile baş başa kalabiliyorsunuz. Üstelik gördüğünüz her şey katkı maddesiz ve doğal. Menü de en çok ilgi görenlerden biri de soğuk çaylar. Hibiskus, Rooibos ve orman meyveleri adında özel bir harmanları var. Tattığınızda çay için de bilgi ve tecrübe gerektiğini anlıyorsunuz. Örneğin Rooibos çayı kendi özel demleme yöntemleri ile 24-26 saat demlenerek 5 litre kadar elde ediliyor. Şekersiz, soğuk ve direkt kendi aroması ile yaz kış menüde yerini alıyor.


SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZA DA YARDIM

İki katlı mekanın üst katında tüm bu lezzetleri deneyimledikten sonra, alt kattaki özel fotoğraf stüdyosuna geçip köpeğinizle özel karelerinizi ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Üstelik devamında isteyenler için bu kareler; takvim, ajanda ve pasaport kılıfı gibi eğlenceli bir hal alarak size sunuluyor. Paws Coffee Shop kurucusu Cemal Dinç’in gelecek planlarından biri de sokak ve yardıma muhtaç hayvanlara kullanmak üzere kazançların belli bir yüzdesini biriktirerek Givemepaw adında bir yönetim kurulu kurmak. Bu kurul; eşi ve 10 yıldır köpek eğitmeni olan Kadriye Uçar başkanlığıyla yürütülüp sonuçlandırılacak bir sisteme sahip olacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: